Mistrovský portrét
Mistrovský portrét

Zvěčněte se na vždy. Nechte si namalovat portrét

Nechte se zvěčnit na plátno profesionálního malíře. Pro vytvoření portrétu je třeba pouhá fotografie, nebo osobní návštěva. Osobní návštěva mistra je však vhodnější. Portrét je kvalitní ruční práce, která elegantním způsobem zkrášlí Váš domov. Nechte si například namalovat Vaše děti a pověste si jejich obraz v práci.

Originálním dárkem v podobě ručně malovaného portrétu jistě uděláte radost. Před samotnou fází kreslení jsou vítané veškeré náměty na formu obrazu a výsledným vzhledem. Krásu lidského obličeje je nejvhodnější zachytit zkušenou malířovou rukou na plátno. I Vy můžete mít ve svém domě portrét na plátně od profesionálního malíře. Mistrovský portrét je neopakovatelný dárek, který potěší každého.  Velmi výjimečně lze provádět také portrét zvířete, které si chcete připomínat do konce života.

bezmocnost
pocit moci
mrazení
štěstí
zábavnost
nadšení
strach
vzrušení
nespoutanost
radost
časově náročné
náročné psychicky
adrenalin
relaxace
náročné fyzicky
sebepoznání
vědomosti
dovednosti
zručnost
rozhled
zkušenosti
pro páry
pro dospělé
pro děti
pro muže
pro ženy
pro seniory
radost
68%
časově náročné
72%
pro páry
100%
pro dospělé
93%
pro děti
82%
pro muže
100%
pro ženy
100%
pro seniory
100%
štěstí
65%
nadšení
68%
dovednosti
78%
zkušenosti
43%

Annicka
časově náročné 66%
pro páry 100%
pro dospělé 100%
pro děti 100%
pro muže 100%
pro ženy 100%
pro seniory 100%
radost 68%

V každé kultuře existuje určitá forma terapeutické masáže; popisy mnoha metod, které jsou používány dodnes, známe z nejstarších zapsaných lékařských textů. Čínský rukopis z roku 2700 před naším letopočtem doporučuje každé ráno provádět automasáž „proti nachlazení.