Překážková dráha
Překážková dráha

Překážková dráha otestuje Vaši fyzickou kondici

Překážková dráha je vhodná nejen pro zabavení menších dětí, ale je také velmi oblíbeným, netradičním prostředkem pro rozvoj obratnosti a vytrvalosti. Jedná se o sestavení plánu, kde budou za sebou různé úkoly, které účastník musí zvládnout. Jedná se o soubor překážek, které se musejí úspěšně zdolat. Tento způsob zábavy přinese dítěti nejen aktivitu, ale také vytrvalost.

Překážková dráha je někdy také nazývána opičí dráhou. Jde tedy o několik překážek, které se seřadí za sebou a účastník jimi musí proběhnout, proskákat či proplazit se, podle toho, co je žádáno. Jde například o proběhnutí kuželů, prolezení pod lanem, které je jen pár čísel nad zemí, přelezení přes žebřík apod.

Úspěšné zdolání překážkové dráhy dodá dítěti odhodlání a pocit, že když opravdu bude chtít něčeho dosáhnout a bude se snažit, vždy se k cíli dostane.

bezmocnost
pocit moci
mrazení
štěstí
zábavnost
nadšení
strach
vzrušení
nespoutanost
radost
časově náročné
náročné psychicky
adrenalin
relaxace
náročné fyzicky
sebepoznání
vědomosti
dovednosti
zručnost
rozhled
zkušenosti
pro páry
pro dospělé
pro děti
pro muže
pro ženy
pro seniory
nadšení
62%
strach
40%
vzrušení
52%
adrenalin
64%
náročné fyzicky
65%
dovednosti
65%
pro dospělé
100%
pro děti
100%
časově náročné
44%

Tento zážitek dosud nebyl ohodnocen žádným uživatelem. Pokud jste jej zažili, ohodnoťte jej jako první.

V každé kultuře existuje určitá forma terapeutické masáže; popisy mnoha metod, které jsou používány dodnes, známe z nejstarších zapsaných lékařských textů. Čínský rukopis z roku 2700 před naším letopočtem doporučuje každé ráno provádět automasáž „proti nachlazení.