Test dovedností
Test dovedností

Zvyšte si dovednosti, ať máte na vrch

Jste opravdu všestranný sportovec? Unikátní jednodenní test všestrannosti Vám zodpoví na otázku jestli jste opravdu sportovně nadaná osobnost, která se může chlubit označením Universal Sportsman. Během jednoho dne si vyzkoušíte až 30 různých sportů, které otestují jak vaši obratnost a výkonnost, tak také pružnost, fyzickou kondici, rychlost i duševno.

Vyzkoušíte si gymnastické disciplíny, plavecké disciplíny, míčové hry ale i technické disciplíny, kde otestujete svou všestrannost a osvojení si nástroje. Do testu dovedností je mimo jiné také zahrnuto testování Vaší síly, přesnosti i inteligence. Během dne dostanete profesionální zpětnou vazbu na svou výkonnost a můžete si ji porovnat s ostatními účastníky. U tak velkého množství sportovních disciplín má každý člověk své silné i slabé stránky, proto se není třeba bát nějakého zahanbení. Jen si zkuste představit sprintera Bolta na skateboardu, nebo s florbalovou holí v ruce.

bezmocnost
pocit moci
mrazení
štěstí
zábavnost
nadšení
strach
vzrušení
nespoutanost
radost
časově náročné
náročné psychicky
adrenalin
relaxace
náročné fyzicky
sebepoznání
vědomosti
dovednosti
zručnost
rozhled
zkušenosti
pro páry
pro dospělé
pro děti
pro muže
pro ženy
pro seniory
strach
29%
zábavnost
34%
náročné psychicky
68%
náročné fyzicky
77%
rozhled
75%
pro dospělé
100%
zkušenosti
63%
dovednosti
66%

Tento zážitek dosud nebyl ohodnocen žádným uživatelem. Pokud jste jej zažili, ohodnoťte jej jako první.

V každé kultuře existuje určitá forma terapeutické masáže; popisy mnoha metod, které jsou používány dodnes, známe z nejstarších zapsaných lékařských textů. Čínský rukopis z roku 2700 před naším letopočtem doporučuje každé ráno provádět automasáž „proti nachlazení.